| Papusika_4806 a întrebat:

Am facut o prezentare Power Point si nu stiu cum sa o salvez. Adica trebuie sa pun prezentarea p cd si nu stiu cum sa fac in asa fel incat persoana care pune cd-ul sa poate vedea prezentarea fara sa mai umble in program... pls help, ofer fundita:*

Răspuns Câştigător
| NameName a răspuns:

Pai pentru a salva prezentarea, da pe X si da Accept. Apoi pune CD-ul in calculator si "trage" prezentarea din calculator in CD.nu prea stiu sa explic, dar sper ca ai inteles... funda?

3 răspunsuri:
| 1klz a răspuns:

Il salvezi.pps happy Bafta

| 1klz a răspuns:

E bine ca ati invatat sa cititi laughing ala-i spune cum sa faca un cd si tu-i explici cum sa salveze prezentarea. ea a intrebat in ce format sa o salveze, e grele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nero poti face un cd