| anonim_4396 a întrebat:

Deci am facut o prezentare power point dar nu stiu cum sa o salvez ca atunci cand o deschid sa imi iasa prezentarea pe tot ecranul si cand dau click stanga sa mearga la urmatoarea pagina cu ce am scris.Cv de genul:
http://www.nicepps.ro/prezentare-pps-ppt-738d-10081.html
Daca va uitati la bara de jos cu timpul prezentarii se misca si la un moment dat se opreste. Daca dati click stanga cand se opreste se duce la alta fila(imagine acolo).
PLzz vr raspunsuri ca imi trebuie la scoala pe un proiect la biologie. Dau funda+vot help!:o3:o3:o3

1 răspuns:
| AlexandraBella13 a răspuns:

Scz dar eu nu stiu sa fac o reprezentare in power point. SCZ SCZ SCZ.