| anonim_4396 a întrebat:

Am fraps cu licenta si pot filma cat vreau dar nu mi se aude vocea.Am microfon incorporat in laptop si pe skipe pot vorbi cu prietenii dar in joc cand filmez vocea mea nu mi se aude, se aude doar vocea celorlalti de pe skipe si sunetele jocului. Daca ini iau casti cu microfon o a se auda?

2 răspunsuri:
| Skylimit a răspuns:

Trebuie sa ai de la Windows 7 in sus ca sa poti inregistra sunetul de la PC si de la microfonul tau.Si daca ai windows 7 ai acolo o optiune sa inregistreze si sunetul de la mic. si de la PC.

| anonim_4396 explică (pentru Skylimit):

Am windows 8, pe win 7 imi mergea sunetu dar pe 8 nu se aude vocea.