| TheCreature a întrebat:

Am incercat sa pun pasta la procesor si cand am pus racitorul i-am rupt o clema si sta doar in 3, dar problema e alta. Atunci cand pornesc calculatorul merge ce merge si fara nici un advertisment se stinge. Se poate stinge deoarece racitorul nu sta bine pe procesor, iar acesta se supra incalzeste?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai supravegheaza temperaturile, ce ne spui noua? Buba e ca se poate stinge fiindca acum procesorul nu face contact cum trebuie pe placa de baza. Despre ce procesor/socket discutam aici? Intel banuiesc, daca zici de picioruse.

| TheCreature explică (pentru KodrutZ):

E Intel cu socket 775 si nu pot urmari temperaturile fiindca se stinge repede

| KodrutZ a răspuns (pentru TheCreature):

Mdah, du-l in service daca tot ai facut boroboata, sa nu il omori de tot.