| Jo1nTuleTzZ a întrebat:

Am instalat de curand windows xp pentru ca m-am saturat de erorile de la windows 7. Dar chiar si pe xp am o mica problema. Aceasta problema fiind skype-ul. Se conecteaza dar dupa 2-3 minute se deconecteaza si se reconecteaza. Nu ma scoate de pe pagina lui principala dar acolo unde arata semnul cu verde ca e conectat se face cand albastrul ala cand verde. Si nu pot nici macar sa vad ce contacte am online. O solutie va rog? dau funda!

2 răspunsuri:
| Ovidiuo a răspuns:

E o problema de la skype.N-o fi compatibil?

| Jo1nTuleTzZ explică (pentru Ovidiuo):

Chiar nu am nici o idee. Faza e ca pe windows 7 mergea perfect, chiar si convorbirile video/audio. Aaa si nu cred ca e vorba de compatibilitate deoarece am instalat mai multe versiuni si tot la fel face... Chiar nu stiu ce sa zic. Mai astept raspunsuri. Oricum multumesc frumos!