| FloriniReaL a întrebat:

Salut, TPU!
Am internet de la romtelecom, fara fibra optica [nu dispunem de asa ceva aici], un modem Huawei HG655b si am o problema destul de mare. Nu mai suport, nu e zi fara sa imi cada internetul, nu are ore fixe, cand ii vine lui, cade... Ce as putea face? Nu e problema de la cabluri, toate sunt in regula. Este ceva de facut din calculator, sau e nevoie sa sun la ei?

1 răspuns:
| Caraibe42 a răspuns:

FloriniReaL

Eu ti-as recomanda sa suni la ei deoarece daca tu spui ca toate sunt in regula inseamna ca nu e vina calculatorului. Suna-i, spune-le problema si poate o sa se rezolve.