| VLad_9311 a întrebat:

Am jucat ieri counter strike 1.6 si m-am gandit sa bag silent aim acel silent aim era cu virusi cred. Am bagat silentu si s-a stricat imaginea la counter am dat restart la calculator dar tot calculatoru acum se vede naspa... Ce sa fac sa nu mi se mai vada asa? uitati aici o poza http://imageshack.us/photo/my-images/577/hahahafo.png/

Răspuns Câştigător
| Adyboy7 a răspuns:

Posibil sa fie ceva de la placa video confused sau un malware ceva [ virus ] happy

4 răspunsuri:
| iowy a răspuns:

Salut, uite iti dau cateva sfaturi... In primul rand lasa acele configuratii /coduri aiurea, iti ingreuneaza jocul, nu sunt bune! Eu unul m-am lasat de "Counter-Strike" dar stiu o gramada!
Renunta la configuratiile acelea, cumpara un cont de steam ( 10 euro ), un mouse gaming, un pad pe masura si casti obisnuite!
Steam-ul ( Cd-key pe care il cumperi) contine 3 jocuri dar tu instalezi decat Counter-Strike 1.6! Cand intrii in joc scrii in consola cateva comenzi simple : rate 250000, fps_max 101, cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, ex_interp 0.01! Le scrii de fiecare data sau creezi in notepad userconfig.cfg si il pui langa config in folderul "cstrike"! Totul tine de reflexele tale, si talentul pe care il ai! Sper sa devii un jucator de top! Numai bine iti doresc ( uita-te la videoclipurile de aici, ai si cfg de downloadat, sunt cei mai buni jucatori din lume aici http://www.sk-gaming.com/ ). Referitor la problema ta, trebuie reinstalat windows! Numai bine

| VLad_9311 explică:

Mersi dar nu asta este problema.straight face
degeaba! am reinstalat Windowsu
la fel estraight face

| VLad_9311 explică:

Am rezolvathee hee Era placa video rupta in gura... Am schimbat-o