| Onutzza14 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, am nevoie de 2 lucruri
1.Un telefon nou touch screen, deoarece la vechiul e a 2- oara cand numi functioneaza ecranu,si nu i-am facut absolut nimic,pur si simplu azi dimineata cand m-am trezit imi raspundea aiurea la comenzi. Vreau un telefon foarte bun,nu conteaza pretu, va rog sa-mi dati modele rezistente, performante si care isi merita banii(nu Iphone)
si 2.As fi interesata sa-mi cumpar si un laptop.Nu am mai cumparat niciodata unul asa ca spuneti-mi modele performante si de foarte buna calitate(sa nu am probleme cu virusii)
Multumesc anticipat^^.Dau funda; P

Răspuns Câştigător
| l0rre a răspuns:

Am raspuns pentru prima intrebarebig grinupa parerea mea, si nu numai, cel mai performant si care sa isi merite banii la ora actuala este Samsung galaxy SII