| TheFallen666 a întrebat:

am nevoie de ajutor din nou..ieri mi am cumparat un mouse nou havit hs ms689 asa.dar am descoperit ceva..cand misc mouse-ul se aude ca un beep..sau ca sunetul ala de la decoratiunile de craciun....am citit pe net ca e de la pc.dar nu! "muzica" vine clar din mouse..nu din pc ar trebui sa imi fac griji? dau funda pentru un raspun bun!

1 răspuns:
| tudorcraft a răspuns:

Nu, nu e o problema, dar daca te deranjeaza du-te in Control Panel, Devices and Printers, gaseste mouseul si vezi daca poti opri prin Properties, Driver. Daca nu atunci vezi sa nu fie un buton pe mouse care opreste sunetul.