| Murrdock a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Tableta mea Prestigio multipad PMP3384B s-a blocat si nu merge sa-i dau restart de buton.Se incarca la adobe de o ora si nu stiu ce sa mai fac.Nu marge sa o inchid.
Cine ma ajuta funda + vot happy

7 răspunsuri:
| MusicIsLife a răspuns:

Salut! vad ca ai postat de mult intrebarea...deci ai rezolvat cu tableta pentru ca si mie mi s-a blocat acum.Nu mai merge deloccrying.Ce sa-i fac?

| Murrdock explică (pentru MusicIsLife):

Da,am rezolvat problema. Tine apasat pe butonul de On/Off sau daca nu merge asa, incearca sa iei un ac si baga-l in butonul de RESET din spatele Device-ului.

| MessiMessiMuzaffer a răspuns (pentru Murrdock):

Unde e butnul de RESET in spate?

| IAmSoDifferent a răspuns (pentru MessiMessiMuzaffer):

Este o gaura mica mica ori in spate ori jos ori sus

| Murrdock explică:

Da,am rezolvat problema. Tine apasat pe butonul de On/Off sau daca nu merge asa, incearca sa iei un ac si baga-l in butonul de RESET din spatele tabletei.

| theEC a răspuns:

Daca din diferite motive ajungeti in situatia ca tableta se blocheaza, o puteti reseta prin apasarea timp de 10 secunde a tastei Power. Dupa aceasta se elibereaza tasta Power. Pentru repornire se apasa tasta Power timp de 4 secunde.Mai exista o varianta, sa o lasi sa se descarce. Pe mine m-a ajutat.

| Pătru_Andrei_1998 a răspuns (pentru theEC):

Mersi! m-ai ajutat foarte mult! (y) (y)