| Elyy_Elyy_TCh_1996 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Va rog sa imi spuneti cu ce programe pot edita videoclipuri? De exemplu, daca stiti pe Ilies vlogs, cu ce program editeaza el? Sau in general vloggerii cu ce program editeaza? Si ar mai fi ceva: cum sa fac un intro la un video? Multumesc frumos cel mai bun raspuns va primi sincera fundita! happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În general vloggeri editează cu Adobe Affter Efects și Sony Vegas Pro 13.

| Mago_Iustin_1990 a răspuns:

Ilies vlogs editeaza uneori cu filmora, si t-il recomand, este f bun