| Slash1 a întrebat:

Salutare. Imi spuneti si mie va rog frumos ce programe mi-ar trebui pentru editarea unor video-uri. Gen cum editeaza vloggerii

4 răspunsuri:
| MasterFly a răspuns:

De pilda, daca il stii pe Mikey Hash (dar e imposibil sa nu-l stii ) din cate stiu, el editeaza cu Adobe Premiere Pro, si e vlogger. Asta e propunerea mea: Adobe Premiere Pro, asta daca ai un PC destul de puternic.

| Slash1 explică (pentru MasterFly):

Ai putea sa-mi dai, te rog un link de unde-l pot descarca?

| MasterFly a răspuns:

Aici este Adobe Premiere Pro CC (trebuie sa ai cont): https://creative.adobe.com/products/premiere

| asdfjkl123 a răspuns:

Adobe Premiere Pro, pentru ca dupa parerea mea are cele mai multe functii de editare.