| SnowMc a întrebat:

am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe bine cu componentele PC!
Eu am comandat un procesor SH, si desi stiu ca sunt foarte rezistente si greu de stricat/ars, spuneti-mi va rog daca exista cumva semne(la prima vedere, fara sa il montez) cum ca un procesor ar fi stricat/ars, daca da, va rog ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama numai in momentul in care il pui pe placa de baza si pornesti pc-ul! Dupa cum stii procesorul este acel cip foarte micut care este acoperit de acea tabla dupa placuta. Ceva de gunul : https://www.google.ro/......ps?/search
numai ca acela este un cpu de laptop, cele de pc au si o tabla care acopera acel procesor. Doar sa-ti faci asa o idee.