| Bobo29 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru cu privire la o decizie:Sa cumpar Ipod Touch 5g sau o consola de jocuri si niste jocuri? Vreau sa mentionez ca sunt gamer si in general cumpar ceva doar pentru aplicatiile care le poate rula device-ul respectiv.Se mai merita Ipod? Merg pana si cele mai noi aplicatii de pe App Store?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Mai degraba iti iei o consola de jocuri. Xbox sau un PS3. iPod-ul este si scump si nu poti face cu un iPod ce faci cu o consola + ca este si incomod in unele situatii. Daca totusi vrei ceva portabil i-ati un PSP e mai simplu si mai ieftin ca un iPod.

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Ia xbox e prea tare

| mariusmorariu a răspuns:

Nu se merita ipod cumpara un xbox daca ai bani e mult mai folositor http://bit.ly/1kLiQHn

| Stanica_Gabriel_1992 a răspuns:

Daca doresti un ipod, mai ieftin decat in magazin, am eu unul sigilat, primit cadou, nu este consola dedicata de jocuri, dar sunt destule jocuri cu grafica buna
mai multe detalii la 0733766829