| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am nevoie de ajutorul vostru legat de un sistem genius 5050 v2, 150w. A trecut 1 an de cand il am. Am impresia ca la inceput se auzea mai tare, acum parca i`a scazut din putere. E posibil asa ceva? A mai patit cineva asa ceva la vreun sistem? mersi mult pentru rasp. happy

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Da e posibil. Am auzit ca transformatoarele integrate sunt cam proaste si de aceea, livreaza mai putina energie electrica.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Circuitele integrate nu " slăbesc ". Doar Funcţionează sau Nu.

| neutrino a răspuns:

Din pacate asa am patit si eu. Merge relativ bine dar la o putere de aproximatin 70% din cea initiala.