| GeorgeH91 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cu un sistem Genius 5.1 5050 v1.Ieri a inceput sa se auda niste zgomote ciudate pe Front(ca si cum ar parai). mentionez ca il am de 2 ani si nu mi-a facut niciodata probleme.astept un raspuns.multumesc.

2 răspunsuri:
| CocosGras a răspuns:

Salut.hai sa iti explic cum sta treaba in marketingul romanesc.Majoritatea firmelor mari precum genius sau Logitech sau alte firme isi dau garantia pentru 2 ani tocmai pentru a spune cat rezista deci daca tu ai garantie 2 ani este normal pentru ca in ziua de azi daca ceva a iesit din garantie maine te asigur ca saptamana viitoare se arde sau pateste ceva...parerea mea este ca nu ai ce face decat sa iti cumperi asa ceva (http://www.emag.ro/boxe-pc/boxe-logitech-51-x-530-70w-rms--p970114-1914) ieftine si bune eu le am de ceva timp si sunt super ok...

| GeorgeH91 explică:

Mersi ovidiu de sfat. oricum am aflat ca problema era legata de placa de sunet si acum nu mai face nici un zgomot.mersi oricum happy