| Vlad1998 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru ps3 meu numai citeste niciun joc ce credeti ca s-a intamplat? tot ce va pot spune e ca in timp ce jucam fifa street la hard si cand pierdem il inchideam si il reschideam pana cand castigam(si imi cam lua ceva) dau funda la orice raspuns corect

3 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Pai daca nu mai citeste probabil s-a dus "capul" de citire"

| JohannesZu a răspuns:

Poi daca nu mai citeste niciun joc si nici un alt cd-dvd poate fi de la dw-rom sau in cel mai rau caz sa nu o fi facut bad-uri pe hard!

| costin112 a răspuns:

Bai, Scz Dar tu esti asa prost sa il inchizi si sa-l deschizi mereu cand pierdeai, pi de aia nu mai merge ca la-i dat dq de tot