| dianadiana14 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru...explicati enuntul: "Doamne, mi s-o fi parut ori asa o fost"
AM nevoie urgent de raspuns... Ofer tuturor FUNDA(cu conditia sa fie rapizi si cat de cat corect) MULTUMESC :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s-a parut!
Nu stiu daca am fost destul de rapid, dar sigur e corect laughing

| dianadiana14 explică (pentru anonim_4396):

Nu e ceea ce am nevoie...dar na...Am promis funda asa ca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dianadiana14):

laughing
Eu ti-am raspuns la misto, nu pentru funda.
E chiar asa de greu sa zici despre ce e vorba acolo? Si chestia era ca tu ai zis ca dai funda la raspunsul cat de cat corect si nu prea pricep cum iti dadeai seama care e raspunsul corect daca tocmai de aia ai pus intrebarea, ca nu il stiai happy
Eu oricum imi sterg raspunsul ala, pentru ca nu am nevoie de funda asta big grin

| dianadiana14 explică (pentru anonim_4396):

Uite eu avea mai multe variante de raspuns in cap...si nu ma decideam, de aceea am pus intrebarea si care era mai apropiata de gandirea mea lua funda.Tu fiind singurul care a raspuns ti-am rasplatit efortul.Dar na ..las-o balta

| anonim_4396 a răspuns (pentru dianadiana14):

Daca era cea mai apropiata de gandirea ta nu insemna neaparat ca era cea mai corecta sau cat de cat corecta. Oricum am sters raspunsul, asa ca o lasam balta happy