| UnderTaker2012 a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri
Mi.ar cam trebuii un laptop dar sa fie pana in 23-24 de milioane, sa mearga totusi sa nu mi se strice dupa cateva luni...precizez ca nu vreau sa fac mare lucru cu el decat pentru muzica,poze, messenger si facebook si cam atat.

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Nu ai nevoi de un laptop asa scump pentru ceea ce faci tu. Eu iti recomand ASUS-ul asta: http://bit.ly/SyCPLR
Are un procesor dual-core, 4GB RAM si o placa video dedicata GT 610M; poate in viitor vei vrea si sa te joci ceva.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Orienteza-te spre un ASUS. Cel mai bun raport pret/calitate.

| UnderTaker2012 explică (pentru K0sti):

Spune-mi cam cat costa?

| K0sti a răspuns (pentru IulianP):

Pai exact, aici e problema, cum pofta vine mancand, in timp o sa vrea sa se si joace, si o sa constate cu amaraciune ca nu o sa-i mearga anumite jocuri. Deci recomandarea mea este daca tot are banii sa faca o investitie buna de la inceput. Laptopul pe care l-ai dat tu ca exemplu, e bun, mai putin procesorul, care este inima calculatorului. In rest e ok. Cam astea ar fi sfaturile mele in completare.

| UnderTaker2012 explică (pentru K0sti):

Chiar nu il vreau pentru niciun fel de joc...Este pentru sora mea care nu se joaca, il vrea decat pentru muzica poze messenger si facebokk..atat.

| IulianP a răspuns (pentru UnderTaker2012):

Daca este pentru o fata o idee ar fi si acest Toshiba de culoare alba: http://bit.ly/GBPBNk

| K0sti a răspuns (pentru UnderTaker2012):

Pai atunci nu are rost sa dai atatia bani, ia ceva pe la 18-20 milioane maxim, iar cu restul de bani mai faci si altceva folositor.

| UnderTaker2012 explică (pentru K0sti):

Da multumesc mult de raspunsuri:*

| IulianP a răspuns (pentru UnderTaker2012):

Nu ai nevoi de un laptop asa scump pentru ceea ce faci tu. Eu iti recomand ASUS-ul asta: http://bit.ly/SyCPLR
Are un procesor dual-core, 4GB RAM si o placa video dedicata GT 610M; poate in viitor vei vrea si sa te joci ceva.