| 23423423 a întrebat:

Vreau cateva pareri despre acest laptop -Laptop HP Elitebook 2530p- cel mai pertinent raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ia-l, depinde si de unde-l iei. E un laptop clasa business, cu o alta calitate decat ce e pe piata la ora actuala, mult peste din punct de vedere constructiv! Asemenea laptopuri vand si eu si nu am avut niciun retur si nico problema, acum depinde si de configuratie: http://www.epasystems.ro/product-category/laptopuri/

| Gonrax a răspuns:

Nu e bun. E prea depășit și nu e bun în niciun caz pentru randat chestii, și nici gaming.
Dacă vrei să-ți iei ceva să-și merite prețul, NU LAPTOP, ci desktop.
Laptopurile BUNE de gaming sunt de la 4000+ lei.

| 23423423 explică (pentru Gonrax):

Nu vreau pentru gaming... il vreau pentru proiecte in word, ppt, pentru net. facebook.

| Ciprian_Cristea_1999 a răspuns:

Salut! Acest laptop este bunicel. Depinde pentru ce. Dacă este pentru gaming razgandeste-te. HP sunt foarte bune. Am și eu unul de 5 ani și merge tot. Laptopul acesta este mândria HP-ului. HP a avansat mult cu acest model
FUNDA?