| carhartt a întrebat:

Am nevoie de cateva site-uri care sa contina teste/testari gratuite din domeniul IT-ului. Sa fac cateva teste, nu conteaza de ce nivel sunt, amator/mediu/expert... numai teste sa fie, si gratuite.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Http://www.testeitonline.ro/

16 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa faci. sa faci tu niste benchmark-uri si sa le postezi undeva sau sa citesti despre teste, review-uri facute de altii. vrei sa vorbim mai mult, id mess sprintaroiuflorin si eu sunt pasionat de it si putem discuta mai multe.

| Azµre a răspuns (pentru florin1979):

Cred că face referire la benchmark-uri, ești it-ist înrăit știi ce să îi recomanzi happy 3dmark, pcmark, și multe altele, pi, etc etc

| florin1979 a răspuns (pentru Azµre):

Pai nu stiu, vrea sa vada teste sau sa faca el si sa le posteze undeva tongue

| carhartt explică (pentru florin1979):

Vreau pur si simplu sa fac teste pentru cultura mea, atat! Nu vreau sa le postez niciunde si alte chestii, vreau doar sa ma testez, cat imi poate capul in acest domeniu. laughing

| Azµre a răspuns (pentru carhartt):

Acu am înțeles ce vrei, vrei să faci teste pe domeniul it laughing lolz

| Azµre a răspuns (pentru florin1979):

El vrea teste de cultură generală

| carhartt explică (pentru Azµre):

Exact! Nu era chiar asa de greu sa te prinzi. laughing

| carhartt explică (pentru Azµre):

L-am facut pe asta, chiar putin mai devreme. Inainte sa postez intrebarea. Multumesc mult oricum1!

| carhartt explică (pentru Azµre):

Multumesc! Ti-ai luat si funda. laughing

| Azµre a răspuns (pentru carhartt):

Stricași 666 laughing

| florin1979 a răspuns (pentru Azµre):

Http://www.clopotel.ro/....../index.php nu stiu daca vezi linkul dar trec clasa =))

| Azµre a răspuns (pentru florin1979):

I-a să vedem fac și eu unul

| florin1979 a răspuns (pentru Azµre):

Tare big grin dar e acelasi test, astia au un singur test doar de IT?

| Azµre a răspuns (pentru florin1979):

Am ales eu același test să văd dacă știu cât știi tu
oricum nu știu ce am greșit că nu m-am uitat
rolling on the floor