| aleexuţ a întrebat:

Am nevoie de un program bun pentru câteva traduceri în engleză. Vreau să conversez cu o fată din străinătate, însă ea nu cunoaşte limba română. Ceva sugestii? Mulţumesc. Fundiţă!

4 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Google Translate
http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un program nu este perfect. Daca tu stii engleza, verifica si corecteaza. Altfel, si ea poate folosi translatorul.

| Andreea0612 a răspuns:

Http://translator-online.ro/translator-roman-englez.html
Pe asta il folosesc eu :D si e cel mai bun de pana acum, restul traduce aiurea

| Narc0ticZ a răspuns:

Iti recomand un program numit DICTIONAR.winking E mai bun ca toate google translate`urile si alte programe care traduc mot`a`mo. Sincer