| Bujie1217 a întrebat:

am nevoie de un program de editat vodeo-clipuri sa le pun melodii efecte etc. Dar am incerca cu windows movie marker dar nu ma lasa se le pun pe youtube, spuneti unu dupa ce-l editez sa-l pot pune pe youtube.

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Ez vid. https://www.ezvid.com - gratis
Camtasia.
Sony vegas.

| AnimatedSignature a răspuns:

Explica si tu de ce nu poti pune pe YouTube... Pe YouTube suporta doar fisiere.AVI,.MP4 si altele, nu le mai stiu. Probabil nu l-ai randat cum trebuie. Altele ar fi Camtasia, Windows Live Movie Maker (e altul, in caz ca pe asta l-ai folosat ia Windows Movie Maker; e o diferenta intre Live si Normal), PowerDirector, Sony Vegas.

| Bujie1217 explică (pentru AnimatedSignature):

Am aflat pana la urma trebuia dezarhivat!