| RăZvăneL13 a întrebat:

Am nevoie deun mic sfat:
De curand mi-am spart telefonul si am de gand sa astept sa apara unele mai performante si atunci sa-mi iau dar m-am gandit si la alta posibilitate, pc-ul meu a inceput sa mearga greu si ma gandeam ca in loc de telefon sa iau laptopu asta:http://www.emag.ro/......DFZGJBBBM/ ce ziceti telefon performant sau laptop?
Dau funda + vot!

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Daca ai pc-ul performant, poti sa-l revitalizezi, daca crezi ca merita.acum.
oricum laptopul aratat aici e destul de performant, depinde si de ambitii.eu as alege telefonul, din moment ce am pc.