| uzumakylight a întrebat:

Am nevoie mare..de ajutoru vostru; d.
Am un laptop HP625 si vreau sa instalez windows xp pe el, am instalat mai mult versiuni de xp cu asa zise "sata drivere" si tot degeaba. La BIOS am 2 setari : AHCI si IDE am incercat amandoua si tot degeaba. sad. Deci cine stie o metoda va rog HELP!

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa ati instalezi driverele pentru pc uite programul asta DriverScanner ati automat driverele si tile instaleaza tot el serialul pentru DriverScanner al gasesti pe youtube nu dai copi si paste trebuie scris manual serialul bafta