| firstalex a întrebat:

Am niste bani stransi si nu stiu ce sa imi cumpar.
Tableta sau Laptop (precizez ca am un PC destul de bun).

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca ai pc bun ai nevoie de tableta sau laptop? Ia laptop doar daca te plimbi des si ai nevoie, altfel va sta inchis intr-un colt de casa.
Cat despre tableta, din nou, trebuie?
Sincer in locul tau mi-as lua un smartphone. Sau daca vrei ceva intre smartphone si tableta ia galaxy note 2. Mi-s pare ca face fix ce face tableta si e mai portabil. Acasa ai pc, cand pleci ai telefonul.
Bafta

3 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

Ia-ti un laptop ca poti sa-l cari cu tine chiar si in avion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop big grin

| rld0 a răspuns:

Eu iti recomand sa iei vreo 10 tone de cartofi de la tarani, sa mergi in piata si sa ii vinzi la pret triplu.