| zlex a întrebat:

Am niste casti de gaming Razer Kraken care au si microfon si recent mi s-a stricat adaptorul(un fir in care imi conectam castile iar acesta il conectam in mufa de casti si mufa de microfon) si ma intrebam daca este vreo mufa comuna pentru a-mi conecta castile ca sa imi pot folosi si micorofonul in acelasi timp si daca exista sa imi spuneti care dintre ele este. P.S. Folosesc un calculator.

4 răspunsuri:
| tatarcezar1 a răspuns:

Salut! Asta ar fi solutia https://www.emag.ro/......DRKWPDBBM/

| zlex explică (pentru tatarcezar1):

Salut! Mersi ca ai raspuns la intrebare, dar eu am nevoie de ceva fix invers, ai idee daca exista si daca da de unde pot achizitiona acest lucru.

| tatarcezar1 a răspuns (pentru zlex):

Buna! nu cred ca este pe piata asa ceva...totusi,daca mai ai timp...incearca sa te uiti dupa adaptoare de la usb la 2jack uri..ma gandesc ca de asta ai nevoie. Scuze ca nu ti am dat un link dar nu prea am timp. Sper sa gasesti

| zlex explică (pentru tatarcezar1):

Hey! Am gasit pana la urma ceea ce cautam! Daca esti curios la ce ma refeream, apasa link-ul acesta! :D https://www.emag.ro/......DX896YBBM/