| LolLzz a întrebat:

am o alegere de facut si as vrea sa va dati parerea

Sa iau samsung galaxy s2 la 2000 lei sau sa iau un Laptop de aceeasi bani

Răspuns Câştigător
| RrobByy a răspuns:

Eu as alege un laptop. Funda?big grin plzz

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Tu stii de cce ai nevoie.
Daca ai deja un pc performant, risti sa lasi laptop prin casa aiurea, tot la pc te vei juca.
Daca te plimbi des si vrei sa te joci, lpatop.
Telefon tu stii al ce folosesti, eu doar vorbesc si din an in paste mai scriu mesaje, nu'mi trebuie smartphone, ma intereseaza sa nu-l incarc din 2 in 2 zile.
Daca vrei sa te joc, sa'l faci GPS, etc, ia'ti telefon, da daca nu sunt bani aruncati.
Ia-ti ce ai nevoie. Poti sa-ti iei si altceva, nu neaparat astea. De exemplu Tv misto in camera, consola de jocuri, imprimanta, tastatura si mouse noi, boxe, monitor nou, combinatii dn astea.
Important e sa fie util si sa te bucure, altfel sunt bani dati degeaba pe ceva ce nu'ti mai mai aduce bucurie maine. happy
Daca te hotarasti si cauti un pret bun, da'mi un mesaj privat, iti pot cauta ceva convenabil.
Bafta

| winter a răspuns:

Mai bine laptopul deoarece telefonul va deveni ceva banal chiar daca este Samsung s2.parerea mea e sa iti un laptop bun care sa te multumeasca

| Gabi1335 a răspuns:

Mai bine iti iei un laptop... decat un telefon

| KellyGreen a răspuns:

Mai bine laptopul deoarece e mult mai misto si mult mai de ajutor decat un telefon.

| MariaO a răspuns:

As alege laptopul fara sa ma gandesc!

| andreispeed77 a răspuns:

Laptot deoarece poti face mult mai multe cu un laptop decat cu o tableta!