| Andy_Andrei_1996_gQBZ a întrebat:

Salut tpu.Am o dilema, am cumparat in decembrie anul trecut o combina frigorifica artic cu 3 ani garantie de pe altex online. Astazi cand am deschis frigideru pentru a imi lua un suc am vazut niste croieli pe spatele cuvei (in spatele frigiderului, nimeni nu i-a facut nimic pur si simplu au aparut din senin). Deci intreabarea ar fi daca garantia imi va repara combina frigorifica, sau mi-o va inlocuii.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand o sa ti-o repare. Doar daca nu se poate repara (si nu cred ca este cazul) o vor inlocui.