| blackangel69 a întrebat:

am o dilema de mult timp.am decis sa-mi cumpar un PC desktop si nu stiu ce sa aleg in ceea ce priveste procesoarele.
am auzit multe despre AMD si INTEl.deci va rog daca se poate sa-mi ziceti voi ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| Clona18 a răspuns:

Eu as zice sa-ti iei Intel pentru AMD nu functioneaza la capacitate maxima si cu trecerea vremii vei avea multe probleme

1 răspuns:
| SarpeAF a răspuns:

Intel e mult mai bun si daca e posibil(daca ai bani) sa fie "i3, i5, i7...) bafta