| AresLusitani a întrebat:

am o intrebare: am un LG optimus 2x(P990) si nu stiu cum sa bag muzica filme sau cum sa bag poze de pe el in calculator puteti sa ma ajutati va rog? happy multumesc mult si funda la cel imi bun raspuns

2 răspunsuri:
| ang3lls a răspuns:

Pai ai incercat cu ajutorul cablului de date? Daca telef. este la mana a doua si nu ai cablu de date cauta pe piata unul ce se potriveste cu telef. sau cu ajutorul unu card Micri SD
Sper ca am fost de ajutor happy

| Bogdanel99 a răspuns:

Download YTD YouTube Downloader & Converter si apoi transforma prin acest program