| cosminadelin44 a întrebat:

Am o intrebare cand instalez windows xp si fac partitiile imi face doar partitia C: si D si E trebuie sa le dau format cum rezolv problema ca e inervanta? DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Formateaza-le, insa poti pastra una, C te sfatuiesc, sau una in care ai multe date

| Cr1st1ii a răspuns:

Sterge partiitiile si formateaza-le.

| vadeniuc93 a răspuns:

Daca le-ai facut din nou, trebuie sa le formatezi, dar ca sa nu astepti mult bifeaza "Quick format". Ceva de genu ca aici http://www.eightforums.com/......tion-2.png

| paracetamol94 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=V5aSgwljvng aici ti se explica tot... sper ca am fost de ajutor;)