| cuteandfunny a întrebat:

Am si eu o intrebare cum se pune un film pe youtube? Am mai pus dar nu mai imi aduc aminte. fundita happy

Răspuns Câştigător
| AnonimuPzDi a răspuns:

Este simplu. ai vazut unde este casuta accea in care sa cauti videoclipuri? ei in dreapta scrie upload video. dai acolo si iti apare o casuta unde scrie sa cauti in pc. thinking si selectionezi video si gata! astepti sa se incarce! Fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri in contul tau si sus in dreapta e un dreptunghi galben acolo iti spune, incarcare videoclip. Restul te descurci singura.

| Eyezonfire a răspuns:

În primul rând,trebuie să ai cont.
Apoi, pe pagina de start, lângă "Căutare" şi"Răsfoiţi" ai opţiunea "Încărcaţi". Click iar de aici te descurci tu.