| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, este acest pc bun la gaming?! http://www.cel.ro/......670-1gb-l/ vreau sa joc nfs mw2, call of duty mw3, dirt 3, gta iv pe la medium, high. Isi merita banii? Va duce placa video?! Mersi!

Răspuns Câştigător
| ily10 a răspuns:

Eu zic ca isi merita banii si placa video duce toate jocurile la high

2 răspunsuri:
| 3DEffect a răspuns:

Cred ca medium sigur o sati duca, high nu sunt sigur, dar eu ti-as recomanda sa-ti faci tu pe componente si iesi mai ieftin si depinzind de buget poti satu iei si mai puternic, in 2-3 ani calculatorul asta o sa ramana in urma.