| cosmin32122 a întrebat:

Am o intrebare, eu am un mouse [M425G] de la Marvo, faza e ca vreau sa instalez un drive pentru el, am instalat tot si cand dau sa deschid driver-ul imi scrie "Please plug-in [MARVO M425G] USB Mouse" ce as putea face sa nu mai am problema asta?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Conectează mouse-ul dacă nu e conectat. Eventual reconecteaza.

Tine cont că multe drivere au anumite condiții (dispozitivul să fie conectat sau deconectat) in timpul instalării. Verifică aceste lucruri înainte de a incepe instalarea.