| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema nu imi citeste pc-u stikul.se aprinde beculetu iar cand vreau sal deschid imi scrie "please insert a disk into drive".Mai pot sa-i fac ceva?

3 răspunsuri:
| Alexxx2014 a răspuns:

Cu pareree de rau nu se mai poate face nimic.Ori ti s-a stricat sticul ori usb de la pc este defect.Incearca sa introduci un cablu usb in pc sa vezi daca il vede. Daca il ia inseamna ca ai probleme cu sticul si trebuie sa iti cumperi altul.

| rasina2000 a răspuns:

Incearca sa-l pui inca o data si sal scoti sau sa o pui in intrarwa de usb al doilea adica in alta intrare de usb

| Alexxx2014 a răspuns (pentru rasina2000):

Grea mai este gramatica! '' intrarwa''