| ioonutz a întrebat:

Am o intrebare exista vreo aplicatie cu care ma pot uita la canale tv live pe mobile dar sa nu fie sopcast pentru ca am un Nokia c3 care nu are android.

4 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Ca sa te poti uia la T.V iti trebuie neaparat un telefon cu android unde Sopcast.ul este necesar (bine daca vrei o aplicatie foarte buna cu multe programe T.V si sa fie in lb.romana ca asa am gasit aplicatii T.V cu programe in lb. turca si engleza). Cauta ceva de genul watch t.v si cred ca vei gasi aplicatii cum ti.am descris mai sus. Sper ca te.am ajutat sa ai o zi frumoasa! Eu am gasit aplicatii cum ti.am descris mai sus pe tableta cu android

| ioonutz explică (pentru AnnaAnnne):

Eu am cerut pentru Nokia c3 care nu are android am si specificat eu am gasit cateva posturi la care ma pot uita de pe t elefon chiar daca n-am android

| AnnaAnnne a răspuns (pentru ioonutz):

Nu stiam ca merge, daca chiar iti merge felicitari vizionare placutehappy, dar ori o sa.ti mearga cu incetinitorul nu cred ca o sa mearga f.f.f. bn.Succes!

| Eumhaeu a răspuns:

Pentru a te uita la tv pe mobil iti trebuie un telefon cu android si sa fie si ceva mai performant! big grin Sper ca te-am ajutathappy