| hibridboy a întrebat:

am o intrebare importanta.
am windows 10 si acum cateva zile mi-a aparut eroarea la skipe
{Autentificare imposibila datorita unei erori de disc I/O.Pentru a remedia aceasta problema,incercati sa reporniti Skipe. Daca inampinati in continuare probleme, va rugam sa accesati aceasta pagina de asistenta pentru informatii suplimentare.

Am incercat sa il repornesc
degeaba
Am incercat sa il dezinstalez si sa instalez alta versiune mai veche asa cum scrie pe siteul lor
si degeaba

ma puteti ajuta cum pot sa remedies aceasta problema dau funda raspunsului castigator multumes...

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

De ce nu folosești un uninstaller specializat ca Iobit Uninstaller.
Încearcă și așa. Nu garantez că merge pentru nimeni din lumea asta nu va spune exact dacă un anumit lucru funcționează bine sau nu. Trebuie probate, și trebuie să încerci. Prin urmare descarcă Iobit Uninstaller și dezinstealză skype și reinstalează-l din nou. REvino cu detalii!