| DorinKta a întrebat:

am o intrebare la care nu am gasit raspuns pe internet. sunt interesat in achizitionarea unui tv. care e diferenta intre HD si HD Ready? pe net tot FullHD vs Hd Ready 1080p....

Ma intereseaza concret HD vs HD Ready! si care e diferenta! MULTUMESC. Funda celui care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Http://www.bertys.ro/lexikon/hdtv.htm

nu cred ca mai am nimic de spus, explica foarte bine tipu de acolo. eventual daca si engleza https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PCxmzfODiU4.