| mariusmac85 a întrebat:

Buna dimineata TPU. Am si eu o intrebare.
De ce mi se intrerupe conexiunea la internet fie pe wi-fi, fie pe internet mobil atunci cand vorbesc la telefon cu cineva? Cel putin pe telefoane Allview.
Dau funda celui mai concret raspuns.
Va multumesc, sa aveti o viata binecuvanta!

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Pentru ca nu recepteaza dual sim de aia... si tot timpul trebuie un timp pentru a schimba switchu. telefonul nu merge singur si pe internet si pe telefon in accelasi timp iar pentru a ramane conectat la wifi trebuie sa se reconecteze cand vorbesti la telefon...

| mariusmac85 explică (pentru SSJGohan3):

Hristos S-a Inaltat! Salut multumesc pentru raspuns si asta e doar pentru Allview sau pentru orice telefon dual sim?, te pricepi bine la telefoane?

1 răspuns: