| ionucmarele a întrebat:

am o intrebare nu stiti in ce luna apare la noi google Nexus 7.Si ce pret va avea in tara noastra.As dori sa o cumpar.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Prin august, septembrie o sa apara si la noi. Cea de 8GB va costa in jur de 200 euro si cea de 16 GB ajunge la 250 de euro.

| ionucmarele explică (pentru neluL):

Oo dar daca o sa coste 200 euro la noi o sa fie super accesibila pentru dotarile ei.

| neluL a răspuns (pentru ionucmarele):

Sa stii ca nu prea e laudata in ''afara''
Nu are wi-fi integrat nu are 3G si nici 4G nu are slot pentru card microSD...asa ca esti foarte limitat cu ea.
http://tiny.cc/doq5hw

| ionucmarele explică (pentru neluL):

Serios nu are wi-fi?

| neluL a răspuns (pentru ionucmarele):

Ti-am dat un link sa citesti mai sus! Asa scrie acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca in 17 februarie si nu stiu cat costahappy!

| andreimessi a răspuns:

Nelul.esti batut in cap.o sa existe si varianta cu wi fi si varianta cu 3g si nu o sa fie 200 de euro o sa fie 200 de dolari.