| Escudero_Edy_1995 a întrebat:

am o intrebare pentru cine se pricepe..Am abonament la Digi, dar stau in Germania. Am router si totul merge foarte bine, in afara de Eurosport Romania. Se vede cu intreruperi..si nu inteleg de ce. Are cineva idee? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Ala e decodor in primul rand daca te referi la dispozitivul unde receptionezi canale tv. Routerul este doar pentru internet. Deci tu ai decodorul de la digi? suni la relatii cu clientii si ei o sa iti ofere suport sa iti rezolvi problema. Poate sa fie o problema de conectare sau un fir rupt sau ceva din soft sau antena sau trebuie o resetare. Ei o sa te ajutewinking