| AresLusitani a întrebat:

Am o intrebare : se merita sa dau Lg optimus 2x pe un iphone 4? mentionez ca eu am LG ul fe acum 1 an si ceva iar iphone ul a fost cumparat in vara prin iulie.Am vazut Iphone ul si arata excelent! nici o zgarietura a purtat folie fata spate si husa de cand la cumparat Iphone ul costa 1100 lei. se merita sa dau?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai da, e o afacere superba dar chestia este ca telefonul sa nu fie blocat sa i se fi facut jailbreak, nu poti trimite prin bluetooth nimanui, decat persoanele ce au iphone, au bluetooth 4.0 fata de celelalte telefoane ce au 2.0, aplicatiile sunt scumpe si foarte putine gratuite.

| Decebalul a răspuns:

Da,normal daca as fi in locul tau nici nu as mai sta la discutie, un iphone e de zeci de ori mai bun decat LG Optimus. Dar totusi nu ai mentionat ce fel de Iphone 4, Iphone 4G sau 4S pentru ca 4S e mult mai bun. Daca e 4G sa nu il dai ca e foarte nasol are un coleg de-al meu dar dace e 4S da-l. Parerea mea, tu fa ce vrei happy

| cristianobughi a răspuns:

Da...e mult mai bun iphone'u decat LG optimus...acum e alegerea ta eu doar iti zic ce as face eu