| Anonimul556 a întrebat:

Mi-am cumparat ieri un iPhone 5S si nu i-am pus folie de sticla. Azi am observat ca are o zgarietura pe ecran. Intr-adevar e minora dar ma enerveaza foarte tare.
E vreo posibilitate sa scot zgarietura aceea? Am vazut pe net ca daca ii pun folie de sticla mata nu se mai vede dar ma enerveaza genul acela de folie. Daca ii pun folie de sticla normala se mai vede?
Dau funda, multumesc!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cu polizoru!

| Celcareajuta a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci, impaca-te asa cu el, oricum nu inteleg cum l-ai zgariat...

| Anonimul556 explică (pentru Celcareajuta):

Nici eu nu inteleg cum l-am zgariat. Deodata am vazut zgarietura

Răspuns utilizator avertizat