| Mihay_Adrian_1995 a întrebat:

am o intrebare sunt normale aceste temperaturi.:

http://postimage.org/image/fnr8nh5kx/ astept raspunsuri, la Gpu mai scade si la 48 de grade daca nu sunt intr-un joc.

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

E perfect normal, pana pe la 60, 65 chiar si pana la 70 (vezi service manual pe google ) fara probleme in timpul jocului si nu ai unde sa pui pasta doar daca radiatorul este demontabil.

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Sunt normale.Totusi daca nu ai schimbat pasta termoconductoare la procesor de mult timp poti sa o schimbi.O seringa din aia mica este 10 lei.