| andrei1121 a întrebat:

am o intrebare tocamai s-a intors tata din Italia si mia cumparat calculatorul asta http://www.emag.ro/......-271975748 dupa un timp mi-am cumparat battlfield 3 ca sa joc si multyplayer l-am setat setarila la ultra si la misiuni mergea greu nu stiu de ce l-am dat la hight si mergea la fel de greu dal dracu l-am dat la low si mergea in reluare de ce dracu ca doar est cd original si la ce are pc asta ar fi trebuit sa mearga la ultra de ce? funda cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

PC-ul ala este foarte slab pentru pretul ala. Ai platit mult pentru brand.
Ca idee, daca iti faceai un PC pe componente ieseai mult mai castigat, si mai ieftin, cu performante duble in jocuri.
Si ca sa-ti raspund la nelamurire: se poate sa fie si conexiunea de la net vinovata; incearca si cu alte drivere, cum spunea si colegu' mai sus.

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Instaleaza ultimul driver pentru placa ta video de pe www.amd.com

| andrei1121 explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Leam instalat dar tot merge la fel ce dracu are

| ExpertCompanyGroup a răspuns (pentru andrei1121):

Numai Battlefield 3 face treaba asta? Orice alt joc iti merge?