| lucieuro a întrebat:

Am o intrebare:Vreau sa imi iau un calculator nou. Ce ar trebui sa fie compatibil la placa video si placa de baza/procesor(ex. chipset, socket etc.)?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca nu te pricepi cumpara un sistem deja configurat sau roaga pe cineva care se pricepe sa te ajute.
Nu incerca sa inveti tu ce e compatibil cu ce, risti sa te incurci in terminologie si sa te faci de ras la magazin.
Stiu ca e calculator personal dar nu trebuie sa-l faci personal happy
Bafta

1 răspuns:
| lucieuro explică:

Ok catalin multumesc