| Daniel_Alex_1998 a întrebat:

.. am o mare nedumerire in privinta achizitionarii unui telefon nu stiu ce sa aleg... Samsung galaxy note4 sau Samsung galaxy s6?!?!? dau funda daca ma poate lamuri cineva sa fac alegerea cea mai buuna.

Răspuns Câştigător
| C4t4lin02 a răspuns:

Pai depinde ce iti place mai mult un telefon mare cu care poti sa faci mai multe deodata si cus tilus sau un telefon super performant care iti va rula orice ii dai... Dupa parerea mea un S6 ar fi mult mai bine acum depinde de tine. Noroc cu alegerea telefonului!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola

| Daniel_Alex_1998 explică:

Multumesc asa mi-au spus si alti prieteniwinking