| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare poblema, si va implor sa ma ajutati.
Am un Samsung Galaxy Express GT I8730 caruia i-am gacut root cu framaroot. Totul a fost ok. I-am facut flash cu o aplicatie si iar a fost OK. Dupa acea am instalat Rom Manager si am instalat prin el un custom rom cyanogen pentru modelul meu. I-am dat reboot now si se booteaza numai in recovery cwm. Am vaxut ca pe siteuri scre ca aveasta problema se rezolva prin reinstalarea corecta a romului. Am incercat sa il instalez iar dar imi da error 7. Am facut tot ve am gasit pentru a rezolva error 7 dar fara rezultate. Am incercat sa descarc stock romul de pe internet dar DE PE ORICE SITE imi da error 404. Va rog daca este cineva cu o inima asa buna si binevoieste sa ma ajute, il rog sa descarce stock romul pentru Samsung Galaxy Express GT I7380 de pe Samsung updates, si apoi sa il puna pe dropbox/mediafire. Am incercat de pe orice device sa descarc dar aceeasi eroare. Multumesc anticipat
[Scuzati greselile de scris. Sunt pe tableta]

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaduCata a răspuns:

Dupa acea am instalat Rom Manager si am instalat prin el un custom rom cyanogen pentru modelul meu. I-am dat reboot now si s-a bootat din nou in recovery mode. I-am dat din nou reboot now dar la fel. Intr-un final i-am scos bateria dar la fel. De atunci se booteaza numai in recovery cwm. *