| StefanLucian a întrebat:

E urgent am instalat pe Samsung galaxy s+ android 4.0.4 cyanogen mod9 totul bine am dat reboot now dar de 15 minitute tot imi arata pe ecran cyanogen mod9 si androidul acela albastru si nu mai porneste telefonul pe youtube am vazut ca dureaza mai putin help va rog nu stiu ce sa ii facstraight face

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Sall.ai gresit ceva cu butoanele de volum. dupa cate stiu eu trevuie schimbat softul sau sa dai restart dar te sfatuiesc sa-l duci la un service/bafta

| StefanLucian explică (pentru iesiacasa):

Am dat reboot acum astept dar nu stiu cat o sa dureze...

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a merge normal trebuie schimbat softul sau dat un reset la telefon.

| StefanLucian explică:

Nu mai conteaza am reusit sa il fac
multumesc oricum